روز پنچ شنبه مورخ ۹۹.۰۸.۰۱در ساعت ۱۹:۱۵دقیقه شب طی گزارش به مرکز دیسپچ اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی بابل مبنی بر برق گرفتگی مرد۷۵ساله و زن ۷۰ساله در جاده قدیم بابل به امل روستای شیرسوار گزارش شد.

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساعت 20:15 شب گذشته جمعه 2 آبان 99 با اعلام خبر این حادثه به مرکز پیام اورژانس شهرستان آمل بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از پایگاههای اورژانس آمل1 و آمل 3 به محل حادثه در شهر آمل اعزام شدند.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور از انفجار یک منزل مسکونی و ریزش چند واحد تجاری در بازار عامری اهواز در پی نشت  گاز خبر داد و گفت: این حادثه ساعت 08:41 صبح امروز 20 مهرماه 1399، به سامانه 115 اعلام که بلافاصله نیرو های اورژانس به محل اعزام شدند.

وی افزود: تا این لحظه 2 مصدوم این حادثه با اقدامات درمانی تکنسین های اورژانس به بیمارستان انتقال و متأسفانه 2 نفر به دلیل شدت حادثه در دم جان باختند.

اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد...

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی بم روز شنبه‌‌‌‌‌‌ مورخ ۹۹.۰۷.۱۹ساعت۱۲:۴۳ دقیقه طی گزارشی به مرکز دیسپج پیش بیمارستانی ( اورژانس ۱۱۵) دانشگاه علو‌م پزشکی بم مبنی بر ریزش آوار در یک ساختمان در حال ساخت بر روی کارگران ساختمان گزارش شد.

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: سه نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در کمالشهر استان البرز جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور در مورد جزئیات این حادثه گفت: حدود ساعت  9:34 امروز صبح (20مهرماه 1399) یک کارخانه ایزوگام سازی در اشتهارد استان البرز دچار حریق شد.

وی افزود: پس از اعلام حادثه به اورژانس 115 بلافاصله دو دستگاه آمبولانس و بالگرد اورژانس هوایی به محل اعزام شدند.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ خالدى سخنگوى سازمان اورژانس كشور از حريق و احتمال دودگرفتگى در ايستگاه متروى اكباتان تهران خبر داد و گفت: حدود ساعت ٧:٤٥ امروز ١٩مهرماه ١٣٩٩، با اعلام اين حادثه به سامانه ١١٥ ، بلافاصله نيرو هاى اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و هم اكنون به صورت كاملاً آماده باش در صحنه حضور دارند.

وی با اشاره به استقرار 4 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حادثه افزود: تا خاتمه عملیات نیرو های اورژانس در محل حضور خواهند داشت و  اين حادثه تا اين لحظه مصدومى نداشته است.

خالدی اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه مصدوم نداشت.

مقالات دیگر...