به گزارش روابط عمومى سازمان اورژانس كشور؛ این حادثه در 15 کیلومتری شهر قزوین رخ داده و بیش از 50 دستگاه خودرو با هم برخورد کرده‌اند و نزدیک به دو کیلومتر محدوده تصادف و ترافیک این حادثه 20 کیلومتر گزارش شده است.

خالدی گفت: ٣٦ نفر از سرنشینان خودروها دچار آسیب شده‌اند که با اقدامات درمانى نيرو هاى اورژانس به بیمارستان‌های شهر قزوین انتقال داده شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: با توجه به اینکه حادثه در شب رخ داده امکان پرواز بالگرد وجود ندارد و به مسافرین توصیه می‌شود از تردد در این مسیر خودداری کنند. مسافران در لاین مخالف نیز تردد نکنند به دلیل اینکه ممکن است نیروهای اورژانس نیاز داشته باشند در مسیر مخالف تردد کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساعت 9:10 روز شنبه 11 مرداد با اعلام خبر سقوط یک دستگاه خودروی سواری به دره در محور کیاسر نرسیده به کلاج خوسه، عبور پاجا بلافاصله تیمهای اورژانس پایگاههای کیاسر و کلاج خوسه به محل حادثه اعزام شدند.

ادامه مطلب...

ساعت ۰۰:۵۸ بامداد جمعه 99/05/10 طی تماس با اورژانس ۱۱۵، تصادف زنجیره ای یک تریلر، یک اتوبوس و سه دستگاه خودرو سواری در لاین شمال اتوبان کرج قزوین، نرسیده به پل نظرآباد و  واژگونی اتوبوسی که با اعلام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با ۴۰ سرنشین از تهران به مقصد میانه در حرکت بود اعلام شد.

 

ادامه مطلب...

به دنبال برقراری تماسی با اورژانس پیش بیمارستانی ( اورژانس ۱۱۵) دانشگاه علو‌م پزشکی بابل مبنی بر انحراف پراید در جاده جدید بابل به بابلسر جنب کارخانه اکسیژن طبرستان بلافاصله مرکز دیسپج اورژانس پیش بیمارستانی بابل تکنسین های پایگاه امیرکلا و کمربند امیرکلا و میربازار را به محل حادثه اعزام کرد.

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...