به گزارش روابط عمومی اورژانس 115تربت حیدریه طی گزارش تلفنی با مرکز پیام اورژانس 115 مبنی بر تصادف دو دستگاه خودرو سواری در محور فیض آباد به کاشمر ،بلافاصله پایگاههای اورژانس فیض آباد و مهنه به محل اعزام گردیدند.

ادامه مطلب...

جمعه مورخ ۹۹.۰۷.۲۵ساعت۱۲:۳۷قیقه طی گزارشی به مرکز دیسپج پیش بیمارستانی ( اورژانس ۱۱۵) دانشگاه علو‌م پزشکی بم مبنی بر واژگونی خودروی پراید در محور بم _نرماشیر )رو به روی ارگ جدیدگزارش شد.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان کاشان – قم خبر داد و گفت: این حادثه ظهر امروز(سه شنبه)، ساعت 12:33 به اورژانس 115 اعلام شد که بلافاصله 10 دستگاه آمبولانس و 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد.

وی اضافه کرد: در پی این حادثه 10 نفر دچار مصدومیت شدند که با اقدامات درمانی مناسب تکنسین های اورژانس به بیمارستان انتقال و متاسفانه 5 نفر به دلیل شدت جراحات در دم جان باختند.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورزانس 115 گناباد:حسین موسوی زاده مسئول روابط عمومی مرکز اورزانس 115 گناباد گفت :پیروی تماس ساعت 8:10 امروز 25 مهر ماه 99 مبنی بر واژگونی خودروی پراید با 4 سرنشین در کیلومتر 20 محور بجستان به فردوس سریعا 3 اکیپ از اورژانس 115 و یک اکیپ از هلال احمر بجستان به محل اعزام شد.

ادامه مطلب...

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور از برخورد چندین دستگاه خودرو سواری با یکدیگر در محور نیشابور -تربت حیدریه محدوده ی روستای کاریزک کنار کال خبر داد

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور درمورد جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت 5:20 امروز (سه شنبه) ، گزارشی مبنی بر تصادف یک دستگاه کامیون با خودروی سواری چری در 60 کیلومتری محور زاهدان - خاش به اورژانس 115 اعلام شد.

وی با اشاره به شدت حادثه اضافه کرد: در پی این تصادف 3 نفر مصدوم شدند که با اقدامات درمانی تکنسین های اورژانس به بیمارستان انتقال و 3 نفر نیز در دم جان باختند.

مقالات دیگر...