انتخاب تکنسین اورژانس 115 بعنوان راننده برتر ترافیکی نیشابور

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از انتخاب تکنسین اورژانس 115 بعنوان راننده برتر ترافیکی خبر داد.

 

 

مصطفی افشارنیک گفت: به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی در تاریخ سی ام مهرماه ساعت 13:00 مراسم تجلیل از رانندگان نمونه ترافیکی با حضور امام جمعه ی معزز،نماینده ی استاندار و فرماندار ویژه ، رئیس نیروی انتظامی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی نیشابور برگزار شد .

وی افزود: باتوجه به حساسیت اورژانس 115 یک کارشناس فوریت های پزشکی علاوه بر اقدامات اولیه درمانی دغدغه ی رانندگی پرخطر، رسیدن سریع به بالین بیمار و بیمارستان را دارد که سختی شغل اورژانس 115 را دوچندان نموده است لذا از همشهریان عزیز تقاضا دارم با شنیدن صدای آژیر آمبولانس مسیر را برای آمبولانس باز نموده و نهایت همکاری را با تکنسین های اورژانس داشته باشند.

او ادامه داد: تمامی آمبولانس های اورژانس 115 نیشابور مجهز به سیستم جی پی اس بوده و از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی توسط کارشناسان ارتباطات، لحظه ای رصد می شوند که کمک شایانی در کاهش زمان رسیدن بر بالین بیمار و مصدوم می نمایند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از آقای علی برفرازی تکنسین فوریت های پزشکی که به عنوان راننده ی نمونه اورژانس 115 برگزیده شده بود گفت: هدف ما ارائه خدمات درمانی مطلوب در کمترین زمان است و حفظ ایمنی بیمار و همکارانمان در مسیر انتقال در اولویت قرار دارد.