عروج ملکوتی شهید جان برکفِ فوریت های پزشکی اصفهان در دفاع از سلامت شهروندان

دکتر غفور راستین رئیس اورژانس اصفهان گفت: شامگانی هنگام انجام وظیفه، بر اثر ابتلا به کرونا به دیار باقی شتافت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان، غفور راستین اظهار کرد: غلامرضا شامگانی متولد سال ۱۳۵۲ تکنسین اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان چادگان پس از ۲۶ سال خدمت صادقانه در فوریت های پزشکی در روز جمعه سوم اردیبهشت ماه جاری بر اثر ابتلا به بیماری کرونا دچار ایست قلبی شد و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان افزود: غلامرضا شامگانی از بامداد روز پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه در حالی که در پایگاه شماره ۳ شهر رزوه چادگان آماده خدمت رسانی به مصدومان و بیماران بود دچار ایست قلبی شد.
وی گفت: شامگانی با تلاش همکارش احیا شد و به بیمارستان چادگان منتقل گردید اما از آنجایی که از زمان ایست قلبی مدت نسبتا زیادی گذشته بود، وی دچار مرگ مغزی شد.
راستین افزود: متاسفانه ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه سوم اردیبهشت اعلام کردند که این تکنسین وظیفه شناس و پرتلاش برای همیشه دیار فانی را ترک کرد و به دیار باقی شتافت.
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان گفت: پس از فوت شامگانی تست کرونا از پیکر او انجام و مشخص شد وی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسیده و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوسته است.