پیام تسلیت رئیس سازمان اورژانس کشور در پی شهادت تکنسین اورژانس آبادان

اخبار سازمانی

دكتر پيرحسين كوليوند رئيس سازمان اورژانس كشور در پيامى شهادت مدافع سلامت "جعفر شریفی" تكنسين با سابقه اورژانس آبادان را تسليت گفت. جعفر شریفی بر اثر ابتلا به ویروس منحوس کرونا ساعاتی پیش در بیمارستانی در اهواز به درجه رفیع شهادت نائل شد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَ لاتَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون»

در زمانی که همه کارکنان سازمان اورژانس کشور با قدرت و روحیه جهادی در راستای افزایش سرعت واکسیناسیون در کشور و ریشه کن شدن هر چه سریع تر این ویروس منحوس در کنار دیگر کادر درمان ایستاده اند و در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا ایثارگرانه به مردم این سرزمین خدمت می کنند خبر شهادت همکار عزیزمان آقای جعفر شریفی از تکنسین های با سابقه اورژانس آبادان موجب تاثر و تالم شدید قلبی اینجانب و سایر همکاران گردید.

شهید "جعفر شریفی" از تکنسین های شایسته‌ای بود که در خط مقدم مبارزه با ويروس منحوس کرونا دوشادوش دیگر همکاران پرتلاشمان، جهت حفظ جان و سلامت هموطنان تلاش نمود و بدون تردید خدمات بی شائبه ايشان كه عمر خود را وقف خدمت به هموطنان نمود و در این راه جان خود را فدا کرد، در نزد خداوند متعال به بهترین وجه ممکن محفوظ و دعای خیر مردم توشه اى برای آخرت ایشان خواهد بود.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده این عزیز، شهادت این مدافع سلامت و مخلص فی سبیل الله را به خانواده مکرم ایشان، همسر داغدار و خانواده بزرگ و سفید پوش اورژانس تسلیت عرض نموده، علو درجات و حشر با اولیاءالله و صالحین را برای ایشان از درگاه ایزد منان خواستارم و برای جمیع بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

 

دکتر پیرحسین کولیوند

رئیس سازمان اورژانس کشور