قدردانی از انسانهایی که در بحبوبه مرگ و زندگی تخصصی ترین خدمات را به مردم ارائه می دهند

اخبار سازمانی

دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن روز اورژانس ، از خدمات ارزنده همکاران اورژانس در سراسر کشور سپاسگزاری کرده و سلامت و سربلندی‌شان را از درگاه ایزد منان خواستار شد.
به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم
و من احیاء فکانما احیاء الناس جمیعاً
هر که انسانی را زندگی بخشد مانند آن است که به همه مردم زندگی بخشیده است


۲۶ شهریور به ‌نام اورژانس پیش بیمارستانی نام‌گذاری شده‌، روزی برای قدردانی از آن‌ها که از خودگذشتگی هر روزه شان در تقویم حافظه مردم ثبت شده است. انسان‌های شریف، مخلص، متخصص و کاربلدی که آمیزه‌ای از علم و ایمان را برای خدمت به هموطنان به‌کار گرفته‌اند تا در حساس‌ترین لحظات، در بحبوحه‌ی میان مرگ و زندگی، تخصصی‌ترین خدمات را در اختیار هم‌میهنان قرار دهند.
با علم به اینکه در آینده بیماریهای نو پدید همانند کووید ١٩ ممکن است جان مردم را به مخاطره بیاندازد نیاز به سطوح پیشرفته خدمات و مراقبتهای پیش بیمارستانی و راههای مقابله با آن بیش از پیش احساس می شود و لازم است برای ارائه خدمت همواره خود را به دانش روز، مهارتهای فنی و اخلاق حرفه ای آراسته و با احساس مسئولیت و رسیدن بر بالین بیماران در سریعترین زمان ممکن به عنوان فرشتگان نجات، حلاوت نجات جان انسانها را با عمق وجودتان احساس نموده و زندگی دوباره را به ارمغان آورید.
به نمایندگی از مردم بزرگ ایران اسلامی، ضمن تبریک فرا رسیدن روز اورژانس پیش بیمارستانی، از خدمات ارزنده همکاران عزیزم در سراسر کشور سپاسگزاری کرده، سلامت و سربلندی‌شان را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.