معصومه صابری فر، برنده جایزه خادمان فرهنگ عمومی وزارت ارشاد

اخبار کشوری

شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای جایزه ویژه خادمان فرهنگ عمومی، از خدمات ارزشمند معصومه صابری فر قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور مدیر کل شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی تنی چند از مسئولین این شورا با حضور در ستاد مرکزی سازمان اورژانس کشور از خدمات ، ابتکارات و تلاش های ارزشمند معصومه صابری فر طی 29 سال خدمت صادقانه تقدیر کرد.
دکتر یعقوبی در این زمینه گفت جایزه خادمان فرهنگ عمومی با هدف شناسایی و پاسداشت تلاشگران گمنامی که در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه گام بر می دارند به این عزیزان اهدا می شود.
وی ادامه داد هدف شورا قدردانی و تقویت انگیزه عزیزانی است که در مسیر ارتقای فرهنگ عمومی جامعه تلاش می کنند.
این فعال عرصه فرهنگ در حاشیه این مراسم ضمن ارج نهادن به عملکرد حیاتی نیروهای عملیاتی اورژانس افزود، فرشتگان سفید پوش اورژانس برای نجات زندگی هموطنان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، اما متاسفانه تلاش این عزیزان آنگونه که باید دیده نمی شود.
گفتنی است معصومه صابری فر که در حال حاضر مدیریت امور خیرین و داوطلبین سازمان اورژانس کشور را بر عهده دارد، طی سالها حضور در بخش های مختلف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منشا فعالیت های ارزشمندی در این حوزه بوده است.