اخبار سازمانی

رئیس جدید اورژانس کشور منابع انسانی را ارزشمندترین عنصر برای این سازمان برشمرد و ابراز امیدواری کرد که بتواند در دوران حضورش مشکلات پرسنل اورژانس را حل و فصل کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر جعفر میعادفر در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس جدید اورژانس کشور، گفت:‌ منابع انسانی ارزشمندترین عنصر در هر سازمان است و تمام تلاش‌های ما به واسطه نیروی انسانی ارزشمندی است که داریم.
وی ادامه داد: این سازمان با وجود داشتن حدود ۲۰ هزار نیرو در پیشانی و خط مقدم امدادرسانی و فوریت‌های امدادی قرار دارد.
رئیس اورژانس کشور  با اشاره به شهدای اورژانس در دوره کرونا اظهار کرد:‌ متأسفانه به شهدای خانواده اورژانس که به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند کمتر در رسانه ها توجه شد. این در حالی است که اگر تعداد شهدای اورژانس به نسبت تعداد نیروهای اورژانس در نظر بگیریم درصد شهدای ما از درصد شهدای کادر درمان نیز بیشتر خواهد شد.
رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه ۱۵ هزار نیروی اورژانس در دوران شیوع کرونا به این ویروس مبتلا شدند، اظهار کرد:‌ لذا معتقدم که نیروی انسانی مهمترین اولویت و هدف ما قرار دارد.
وی با بیان اینکه یکسری برنامه بر زمین مانده در اورژانس وجود دارد،‌ گفت: یکی از مهمترین این موارد مطالبات پرسنل اورژانس است. قانون ارتقای بهره‌وری مهمترین دغدغه ما است که رأی دیوان عدالت نیز برای آن گرفته شده اما برخی از دانشگاه‌ها از آن تمکین نمی‌کنند.
وی با اشاره به جلساتی که پیرامون موضوع اورژانس در روزهای اخیر داشته است، گفت: طی یکی دو روز اخیر جلسات متعددی با سازمان‌ها و افراد مختلف داشتیم و طی آن تأکید شد که باید برای حل مشکل پرسنل تلاش کنیم.
دکتر میعادفر در ادامه تکنسین‌های اورژانس را سفیران نظام جممهوری اسلامی در خانه‌های مردم توصیف کرد و گفت:‌ اورژانس ۳.۵ میلیون مأموریت به خانه‌های مردم داشته و این‌ها سفیران جمهوری اسلامی هستند بنابراین هر رفتار بدی که از آنان سر بزند نظام را  زیر سوال می‌برد. بنابراین ما باید به این موارد توجه کنیم.
وی در پایان با بیان اینکه وزیر بهداشت دغدغه جدی در مورد اورژانس دارد، گفت:‌ ما در این سازمان خودی و غیرخودی نداریم. همه باید دست به دست هم بدهیم و کار را جلو ببریم تا در پیشگاه خداوند شرمنده مردم نباشیم./ایسنا
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دکتر جعفر میعادفر با حکم وزیر بهداشت، به عنوان رئیس سازمان اورژانس کشور منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ طی حکمی از سوی بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، دکتر جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور شد.

 

243085a8 38a6 4089 b3f5 3f9d55123fb8

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، دکتر پیمان صابریان در نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت از سرپرستی این سازمان استعفا داد.

متن این نامه به شرح زیر است:

احتراما به استحضار می رساند اینجانب دکتر پیمان صابریان، بدلایل شخصی و مشغله کاری قادر به ادامه همکاری در سمت سرپرستی سازمان اورژانس کشور و ریاست مرکز اورژانس تهران نبوده و استعفای خود را از ادامه مسئولیت تقدیم حضرتعالی می‌نمایم.

همچنین پایان ماموریت خود از تاریخ استعفا در سازمان اورژانس کشور اعلام نموده و پیشاپیش از لطف و بذل عنایت حضرتعالی تشکر و قدردانی می‌گردد.

پیمان صابریان

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص استماع گزارش مسئولان دستگاه‌های اجرایی در خصوص برگزاری مراسم اربعین امسال با حضور دکتر صابریان سرپرست سازمان اورژانس کشور و نهادهای مرتبط و اعضای کمیسیون فرهنگی برگزار شد.

دکتر صابریان در این جلسه عملکرد اورژانس را در مراسم اربعین تشریح کرد و نمایندگان عضو کمیسیون نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در این جلسه اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از زحمات سازمان اورژانس برای خدمت رسانی به زائران اربعین تقدیر کردند.

گفتنی است در مراسم اربعین حسینی بیش از سیصد هزار زائر حضور یافتند و نیروهای اورژانس خدمات مورد نیاز را به آنها ارائه کردند.

6103b567 c11e 48b2 a94e 4d2ec08dc289

56ef573b 7dfc 4dfe bf49 dc30aed7c3b4

مقالات دیگر...