اخبار سازمانی

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ امروز (پنجشنبه) دکتر پیمان صابریان سرپرست سازمان اورژانس کشور؛ با حضور در مراکز واکسیناسیون اورژانس ضمن خداقوت به پرسنل اورژانس از روند واکسیناسیون شهروندان بازدید کرد و دستورات لازم جهت تسریع واکسیناسیون شهروندان را صادر کرد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ امروز (سه شنبه) دکتر پیمان صابریان سرپرست سازمان اورژانس کشور؛ با حضور در مراکز واکسیناسیون اورژانس و اتوبوس آمبولانس های تزریق واکسن مستقر در میادین پر تردد پایتخت ضمن خداقوت به پرسنل اورژانس از روند واکسیناسیون شهروندان بازدید کرد و دستورات لازم جهت تسریع واکسیناسیون شهروندان را صادر کرد.

گفتنی است از روز گذشته چهار دستگاه اتوبوس آمبولانس مرکز اورژانس تهران به صورت سیار در میدان ولیعصر، میدان آزادی ، میدان ونک، میدان صنعت و یک کلینیک سیار در میدان خراسان خدمات واکسیناسیون ارائه می کنند.

 

سرپرست سازمان اورژانس کشور با نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر سید محمد پاک مهر نماینده منتخب مردم شهرستان بجنورد-گرمه، جاجرم، مانه و سملقان با دکتر پیمان صابریان سرپرست سازمان اورژانس کشور در خصوص خدمات اورژانس دیدار و گفتگو کردند.

این جلسه صبح امروز دوشنبه (12 مهرماه 1400) برگزار شد،مسائل و نیازمندی های حوزه انتخابیه در خصوص خدمات فوریت های پزشکی از جمله توسعه ناوگان عملیاتی، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه دکتر صابریان با اشاره به توسعه خدمات فوریت های پزشکی در سال های اخیر به هموطنان و همچنین ادامه روند این رشد در آینده نزدیک، از همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی و پیگیری جهت رفع مشکلات اورژانس خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ در راستای طرح واکسیناسیون عمومی توسط سازمان اورژانس کشور از امروز 4 دستگاه اتوبوس آمبولانس مرکز اورژانس تهران به صورت سیار در میدان ولیعصر، میدان آزادی ، میدان ونک، میدان صنعت و یک کلینیک سیار در میدان خراسان خدمات واکسیناسیون ارائه می کنند.

مقالات دیگر...