اخبار سازمانی

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس و عضو کمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان مشکلات بهداشت و درمان حوزه انتخابی خود گفت: توسعه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی تا حد فراوانی می تواند به رفع مشکلات منطقه کمک کند.

دکتر کرمی هم چنین خواستار افزایش پایگاه ها و نیروی انسانی متخصص شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با دکتر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور درخصوص توسعه خدمات اورژانس در آن شهرستان ها، دیدار و گفتگو کرد.

این جلسه صبح امروز یکشنبه 25 مهرماه 1400،در محل سازمان اورژانس کشور برگزار شد، مسائل و نیازمندی های حوزه انتخابیه در خصوص خدمات فوریت های پزشکی از جمله توسعه ناوگان عملیاتی، کمبود نیروی انسانی و افزایش تعداد پایگاه ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه دکتر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور، با اشاره به توسعه خدمات فوریت های پزشکی به هموطنان عزیزمان از همكارى نمايندگان مجلس شوراى اسلامى و پيگيرى جهت رفع مشكلات اورژانس خبر داد.

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ الهام آزادنماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون زنان مجلس با دکتر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور درخصوص توسعه خدمات اورژانس در آن شهرستان ها، دیدار و گفتگو کرد.

این جلسه که صبح امروز شنبه 24 مهرماه 1400 در محل سازمان اورژانس کشور برگزار شد، مسائل و نیازمندی های حوزه انتخابیه در خصوص خدمات فوریت های پزشکی از جمله توسعه ناوگان عملیاتی، کمبود نیروی انسانی و افزایش تعداد پایگاه ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه دکتر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور، با اشاره به اهمیت توسعه خدمات فوریت های پزشکی به هموطنان در آن شهرستان ها، از همكارى نمايندگان مجلس شوراى اسلامى و پيگيرى جهت رفع مشكلات اورژانس خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ جلال رشیدیکوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با دکتر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور درخصوص توسعه خدمات اورژانس در آن شهرستان ها، دیدار و گفتگو کرد.

این جلسه صبح امروز شنبه 24 مهرماه 1400، در محل سازمان اورژانس کشور برگزار شد، مسائل و نیازمندی های حوزه انتخابیه در خصوص خدمات فوریت های پزشکی از جمله توسعه ناوگان عملیاتی، کمبود نیروی انسانی و افزایش تعداد پایگاه ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مقالات دیگر...