عباس کافی، رئیس مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت طی دو ماه اخیر و در حوادث ترافیکی ماههای خرداد و تیر ۱۴۰۲ تا به امروز، بیش از ۱۸۰۰ مصدوم حوادث ترافیکی توسط کارشناسان فوریتهای پزشکی اورژانس این دانشگاه، درمان و به بیمارستانهای غرب خراسان، منتقل شده اند.

 

ادامه مطلب...

مسوول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان فسا گفت: دوشنبه یازدهم اردیبهشت ماه 1402 در ساعت 19:56 طی تماس تلفنی با ستاد ارتباطات و مرکز عملیات اورژانس 115 فسا مبنی بر تصادف دو موتورسیکلت در جاده فسا – زاهدشهر در محل تقاطع دو راهی صحرارود، بلافاصله سه دستگاه آمبولانس و تیم های عملیاتی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساعت 22:55  جمعه 15اردیبهشت 1402 با اعلام خبر این حادثه به مرکز پیام اورژانس شرق استان، تیمهای اورژانس پایگاه های اورژانس گلوگاه، تیرتاش وخلیلشهر به محل حادثه واقع در محور نوکنده گلوگاه اعزام شدند.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی اورژانس بابل در ساعت ۱۶:۰۷دقیقه بعدازظهر طی گزارشی به مرکز دیسپج اورزانس بابل مبنی برتصادف سمند و تیبا در جاده ساحلی گزارش شد‌.

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی  اورژانس زابل،  در ساعت ۲۳:۱۲ ، پانزدهم خرداد  ماه  جاری طی تماس با مرکز پیام فوریتهای پزشکی زابل مبنی بر برخورد ۷ دستگاه خودروی سواری بایکدیگر  در شهرستان زابل جاده بنجار روبروی دانشگاه ازاد ،۶ تیم  امدادی از نزدیکترین پایگاه  اورژانس ۱۱۵به محل حادثه اعزام و اولین آمبولانس در مدت زمان کمتر از ۵ دقیقه بر بالین مصدومین حاضر گردید . 
 
ادامه مطلب...

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژوپارس در جاده سردشت دزفول به مصدومیت ۶ نفر از سرنشینان منجر شد

ادامه مطلب...

پژمان قراییان درباره این حادثه گفت حوالی ۵ و ۴۵ دقیقه صبح، حادثه انحراف اتوبوس در محور دامغان به سمنان و در تقریبا ۲۵ کیلومتری سمنان اتفاق افتاد که در این حادثه ۳۰ نفر از مسافران مصدوم شدند و اتوبوس نیز دچار آتش سوزی شد.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران امروز دوشنبه 18اردیبهشت 1402 با اعلام خبر این حادثه به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران 3دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در محور ساری تاکام اعزام شدند. در این حادثه که در اثر واژگونی مینی بوس اتفاق افتاد 6نفر مصدوم شدند که 5نفر به بیمارستانهای بوعلی سینا و امام خمینی (ره) ساری منتقل شدند و یک مصدوم از انتقال ممانعت کرد.در بین مصدومین، مصدومی با حال وخیم گزارش نشد.

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...