به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران امروز دوشنبه 18اردیبهشت 1402 با اعلام خبر این حادثه به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران 3دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در محور ساری تاکام اعزام شدند. در این حادثه که در اثر واژگونی مینی بوس اتفاق افتاد 6نفر مصدوم شدند که 5نفر به بیمارستانهای بوعلی سینا و امام خمینی (ره) ساری منتقل شدند و یک مصدوم از انتقال ممانعت کرد.در بین مصدومین، مصدومی با حال وخیم گزارش نشد.

ادامه مطلب...

قرائیان صبح روز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ درباره این حادثه افزود: سحرگاه امروز و حوالی 3:30 صبح حادثه تصادف میان اتوبوس و کامیون در محور سمنان به آرادان - گرمسار و در تقریبا ۲۵ کیلومتری آرادان اتفاق افتاد که در این حادثه ۲۷ نفر از مسافران مصدوم شدند.

ادامه مطلب...

مسوول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان فسا گفت: دوشنبه یازدهم اردیبهشت ماه 1402 در ساعت 19:56 طی تماس تلفنی با ستاد ارتباطات و مرکز عملیات اورژانس 115 فسا مبنی بر تصادف دو موتورسیکلت در جاده فسا – زاهدشهر در محل تقاطع دو راهی صحرارود، بلافاصله سه دستگاه آمبولانس و تیم های عملیاتی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی اورژانس بابل در ساعت ۱۶:۰۷دقیقه بعدازظهر طی گزارشی به مرکز دیسپج اورزانس بابل مبنی برتصادف سمند و تیبا در جاده ساحلی گزارش شد‌.

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مرکز مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بابل امروز یک شنبه مورخ ۱۴۰۱.۱۲.۰۷ در ساعت ۱۹:۱۷ دقیقه شب طی گزارشی به مرکز اورژانس بابل مبنی بر تصادف پراید و پیکان وانت در کنار گذر جنوبی ورودی اله رودبار گزارش شد.

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساعت 22:55  جمعه 15اردیبهشت 1402 با اعلام خبر این حادثه به مرکز پیام اورژانس شرق استان، تیمهای اورژانس پایگاه های اورژانس گلوگاه، تیرتاش وخلیلشهر به محل حادثه واقع در محور نوکنده گلوگاه اعزام شدند.

ادامه مطلب...

پژمان قراییان درباره این حادثه گفت حوالی ۵ و ۴۵ دقیقه صبح، حادثه انحراف اتوبوس در محور دامغان به سمنان و در تقریبا ۲۵ کیلومتری سمنان اتفاق افتاد که در این حادثه ۳۰ نفر از مسافران مصدوم شدند و اتوبوس نیز دچار آتش سوزی شد.

ادامه مطلب...

دکتر بیژنی ریاست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرستان فسا خبر از زایمان موفق توسط کارشناسان اورژانس داد. دکتر بیژنی افزود: بامداد یکشنبه سی ام بهمن ماه ۱۴۰۱ در ساعت ۰۲:۰۷ طی تماس تلفنی با ستاد عملیات و مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ فسا مبنی بر دردهای زایمانی خانمی ۲۰ ساله، بلافاصله یک دستگاه آمبولانس و تیم عملیاتی اورژانس به محل مورد نظر اعزام شدند.

ادامه مطلب...

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژوپارس در جاده سردشت دزفول به مصدومیت ۶ نفر از سرنشینان منجر شد

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...