اخبار مراکز

 مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان و کارکنان آن سازمان،ضمن دیدار با دکتر طاهری،سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه و کارشناسان ستادی این مرکز، روز ملی اورژانس و چهل و هفتمین سال روز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی را به وی و مجموعه اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تبریک گفتند.

در یکصد و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر دزفول ، محمد حسن پراور رئیس شورا طی نطقی از عملکرد اورژانس پیش بیمارستانی دزفول تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس 115 قم ، ظهر امروز مهندس متقیان مدیر پدافند غیرعامل استانداری ضمن بازدید از پایگاه اورژانس 115 مستقر در موکب حضرت رقیه (ع) از تلاش های کادر درمان به ویژه کارشناسان اورژانس تشکر کرد.

 

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در روز اربعین حسینی 936 مأموریت اورژانس 115 در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شد که از این تعداد 283 مورد درمان در محل و 516 مورد هم منجر به انتقال به بیمارستان شد.

 

همزمان با فرارسیدن 26 شهریور سالروز تاسیس سازمان اورژانس کشور و روز ملی فوریت های پزشکی، دکتر میعادفر به انتشار پیامی برای گرامیداشت این روز پرداخت.
متن پیام به این شرح است.

 

مقالات دیگر...