اخبار کشوری

زمان مراجعه برای تزریق دُز دوم واکسن کووید۱۹ از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ‌ای اعلام کرد که زمان مراجعه برای تزریق دُز دوم واکسن کووید۱۹ از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت به نشانی اینترنتی www.behdasht.gov.ir و همچنین پیامک، اطلاع رسانی می ‌شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است که افرادی که اولین واکسن کووید ۱۹ را دریافت کرده اند، تا قبل از دریافت پیامک و یا اطلاعیه رسمی وزارت بهداشت از مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی خودداری نمایند

همچنین، در این اطلاعیه با اشاره به تامین و توزیع واکسن مورد نیاز در روزهای اخیر، خاطرنشان شده است که تاخیر چند روزه حتی تا چند هفته و برای برخی از واکسن ها تا چند ماه، تاثیر منفی در اثربخشی و ایمنی زایی واکسن نخواهد داشت.

وزیر بهداشت در پیامی، انتخاب آیت الله رئیسی را از سوی مردم به عنوان رئیس جمهور منتخب تبریک گفت و از حمایت های وی در ایام سخت مدیریت کرونا از مدافعان سلامت، تقدیر کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، متن این پیام به شرح زیر است

حضرت آیت الله رئیسی

رئیس جمهور محترم منتخب

سلام علیکم؛

انتخاب هوشمندانه آن عزیز ارجمند توسط مردم شریف، قدر­شناس و وفادار کشورمان را تبریک عرض می‌ نمایم. حمایت­ های مکرر و بی دریغ حضرتعالی در ایام سخت مدیریت کرونا از مدافعین سلامت همواره در خاطره همکارانمان خواهد ماند. بی ­تردید پایبندی به زنده نگه داشتن ارزش­ های انقلاب اسلامی، توجه به تهیدستان و ضعیفان، عدالت محوری، فساد ستیزی، برداشتن موانع از مسیر تولید ملی و احترام به دیدگاه‌ های کارشناسی که جزء تفکیک ناپذیر مرام و شخصیت حضرتعالی است، می ­تواند نوید آینده­ ای روشن برای ایران اسلامی باشد.

توفیق روز افزونتان را در برپایی ایرانی آباد و سربلند از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دکتر سعید نمکی

رئیس سازمان اورژانس کشور در پیامی ضمن تبریک به ملت ایران از حضور پرشور آنها قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است.

 

"بسم الله الرحمن الرحیم "

مردم عزیز ایران بار دیگر با حضور پرشور و افتخار آفرین خود پیروزی بزرگی را رقم زدند و نشان دادند که پشتیبان نظام و کشورهستند.

حماسه حضور مردم در انتخابات توطئه‌های دشمنان را کمرنگ و فصل جدیدی از سرفرازی را برای ایران  رقم خواهد زد.

 اینجانب ضمن قدردانی از شور و شعور ملت شریف کشورم، این پیروزی بزرگ را به مردم عزیزتبریک و تهنیت عرض

می نمایم .

 

                                                                   پیرحسین کولیوند        

                                                                 رئیس سازمان اورژانس کشور 

مقالات دیگر...