اخبار کشوری

حاج محسن محمدی، نیکوکار سرشناس اراکی بانی ساخت بزرگ ترین مرکز علمی آموزشی فرهنگی اورژانس کشور شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛  بهروز ایران نژاد؛  رئیس اورژانس اراک در حاشیه نشست روسای سازمان اورژانس کشور و دانشگاه علوم پزشکی اراک از احداث مجتمع " یک یک پنج " ، اولین و بزرگترین پروژه علمی آموزشی فرهنگی اورژانس کشور در استان مرکزی خبر داد.  

ایران نژاد ضمن تقدیر از همراهی پرخیر حاج محسن محمدی، نیکوکار اراکی افزود این مجتمع یکی از بزرگ ترین پروژه های خیرساز کشور است که در زمینی به مساحت 20000 متر، با حداقل 15000 متر بنای مفید مشتمل بر فضاهای آموزشی و فرهنگی از قبیل سالن آمفی تئاتر، سالن آموزش مهارت های بالینی پیشرفته، کلاس های آموزشی، سالن های جلسات با ظرفیت های مختلف، استودیو تصویربرداری و ... خواهد بود.

وی هدف از طراحی این مجموعه را ایجاد فضایی برای برگزاری برنامه های آموزشی، آزمونهای علمی مهارتی، المپیادهای ورزشی، اجلاس و همایشهای بین المللی و کشوری و همچنین تولید محتوای صوتی و تصویری با هدف ارتقای آگاهی عمومی در زمینه فوریتهای پزشکی عنوان کرد.

رئیس اورژانس اراک ضمن تاکید بر نقش کلیدی حمایتهای همه جانبه دکتر امانی، رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در پیشرفتهای اورژانس این شهر، افزود این پروژه در مرحله خاک برداری و طراحی نقشه میباشد و عملیات ساخت با نظر ریاست سازمان اورژانس کشور و ریاست دانشگاه علوم پزشکی  انجام خواهد شد.

همچنین در پایان این نشست دکتر میعادفر با اهدای لوحی از تلاشهای ارزشمند دکتر امانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در ارتقای خدمات سلامت به ویژه سیستم اورژانس پیش بیمارستانی در استان مرکزی قدردانی کرد. 

 

 

 

 

 

ثبت اطلاعات هیات موسس در سامانه وزارت کشور و اعلام نیاز های الویت دار اورژانس 115 با توجه به کمبود تجهیزات و نیروی انسانی موضوع نشست مجمع سلامت

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...