اخبار سازمانی

رییس سازمان اورژانس کشور در مراسم قدردانی از برگزیدگان ستارگان حیات 99 بر افزایش مهارت و توانمندی های کارکنان اورژانس تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور دکتر کولیوند گفت : هر چه به مردم خدمت کنید بی ارج نمی ماند و باید به نحوی کار کنید که در پیشگاه وجدان خود که بهترین قاضی ست راضی باشید.

وی با بیان اینکه کارنامه اورژانس در این سالها کارنامه قابل قبولی بوده است افزود: کارکنان اورژانس از همان ابتدا تا انتهای کار درگیر مصدوم و بیمار هستند که جای قدردانی دارد و این تقدیر هر چند دنیوی است اما در پیشگاه خداوند قابل ارزش گذاری نیست.   

در مراسم قدردانی از برگزیدگان ستارگان حیات 99 ، آقایان مجتبی کریمی از یزد، احسان کیقبادی از اسفراین، اسماعیل صحرانورد از بیرجند، اکبر شهبازی از اصفهان و سید عباس موسوی از آبادان به عنوان برگزیدگان ستارگان حیات اورژانس معرفی شدند.

برگزیدگان ستاره حیات که از تکنسین های اورژانس در واحد عملیات شاغل هستند بر اساس ارزیابی های کمیته مرکزی واجد شرایط شناخته شدند .

قرار است این مراسم هر فصل برای تشویق و قدردانی از کارشناسان و ظیفه شناس اورژانس برگزار شود.

 

مراسم قدردانی از برگزیدگان ستارگان حیات با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور تا ساعاتی دیگر برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور  5 نفر از تکنسین های اورژانس که در واحد عملیات شاغل هستند بر اساس ارزیابی های کمیته مرکزی واجد شرایط شناخته شدند.

قرار است این مراسم هر سال برای تشویق و قدردانی از کارشناسان وظیفه شناس اورژانس برگزار شود.

 

 

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، هواپیمای اورژانس برای نجات جان یک جوان کرد به پرواز در آمد. 

این جوان که دچار قطع عضو شده بود با اورژانس هوایی از سنندج به تهران منتقل شد.

درمان های تخصصی پس از انتقال مصدوم به بیمارستان آغاز شده است.

اورژانس هوایی در مناطق صعب العبور با کاهش زمان در امداد رسانی موجب نجات جان مصدومان و کاهش صدمات ناشی از حوادث می شود.

 

زمان مراجعه برای تزریق دُز دوم واکسن کووید۱۹ از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ‌ای اعلام کرد که زمان مراجعه برای تزریق دُز دوم واکسن کووید۱۹ از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت به نشانی اینترنتی www.behdasht.gov.ir و همچنین پیامک، اطلاع رسانی می ‌شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است که افرادی که اولین واکسن کووید ۱۹ را دریافت کرده اند، تا قبل از دریافت پیامک و یا اطلاعیه رسمی وزارت بهداشت از مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی خودداری نمایند

همچنین، در این اطلاعیه با اشاره به تامین و توزیع واکسن مورد نیاز در روزهای اخیر، خاطرنشان شده است که تاخیر چند روزه حتی تا چند هفته و برای برخی از واکسن ها تا چند ماه، تاثیر منفی در اثربخشی و ایمنی زایی واکسن نخواهد داشت.

مقالات دیگر...